• Dzień Drzewa/Tygryski

• #wyzwanieDzienDrzewa

Sadźmy krzaki, sadźmy drzewa,

Żeby zawsze ptak mógł śpiewać,

By powietrze było czyste

Dbaj o zieleń oczywiście

• Mali Odkrywcy/ Inscenizacja ,, Trzy świnki ''

• „Bajkowa wyprawa” ( Ogólnopolski projekt edukacyjny ) to zaproszenie dzieci do świata klasycznych bajek. To zaproszenie do poznawania postaci, postaw, przygód bajkowych bohaterów

„Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach.” – Marcus Tullius Cicero

.

• Laboratorium Przyszłości

• Tym razem zajęcia z wykorzystaniem LEGO SPIKE PRIME w klasach 1-3. Popatrzcie ile radości praca z tym zestawem. Zestaw angażuje uczniów poprzez zabawę w rozwiązywanie problemów o różnym stopniu trudności, wspomagając kreatywność i ucząc krytycznego myślenia. LEGO otrzymaliśmy w ramach programu #LaboratoriumPrzyszłości.

Wychowca klasy 1 - Pani Małgorzata Dubiel; wychowawca klasy 2 - Pani Wanda Krasowska; wychowawca klasy 3 - Pani Anna Dominikowska

• Mali Odkrywcy / Pieczony Ziemniak Ogród Parafialny

• ,, Ty się nigdy nam nie znudzisz,

chęć do życia w ludziach budzisz.

Znanyś jest na całym świecie.

Za co?

Wszyscy tutaj dobrze wiecie '' A. Kryński

Serdeczne podziękowanie dla Pana Bogdana Kasperskiego z Budachowa  oraz Księdza Proboszcza  Sławomira Strzyżykowskiego za organizację, miłą atmosferę, pyszne pieczone ziemniaczki z masełkiem czosnkowym oraz gruszkowy kompot. Samo zdrowie !!!

• Mali Odkrywcy Akcja # sadziMY

• Ogólnopolska akcji #sadziMY zainicjowana przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę i Pierwszą Damę Agatę Kornhauser - Dudę.

Dziękujemy bardzo Nadleśnictwu Bytnica za otrzymane sadzonki

• Mali Odkrywcy/ Dzień Chłopca

• Wszystkim chłopakom, dużym i małym

życzymy, by byli wspaniali

Spełnienia marzeń, uśmiechu, radości

Wspaniałych wrażeń  i dużo słodkości

• Takie rzeczy tylko u nas :-D

• Escape room!

Uczniowie klasy 8a i 8b zmierzyli się dzisiaj w rozgrywkach matematyczno - chemicznych.

Pani Joanna Wasiliszyn i Pani Małgorzata Nowak Muchowska przygotowały scenariusz dzisiejszego wydarzenia.

Cel był jeden: rozwiązać wszystkie zadania i dostać się do skrzyni ze skarbem.

Jako pierwsi szyfr złamali uczniowie klasy 8b!

Jedną z nagród było wykonanie doświadczenia chemicznego w pracowni chemicznej EMPIRIUSZ, którą otrzymaliśmy z programu #LaboratoriumPrzyszłości.

Gratulujemy uczniom sukcesu! a Pani Joannie Wasiliszyn oprawy oraz pomysłu, który połączył dobrą zabawę z współpracą zespołową oraz wykorzystaniem już zdobytej wiedzy.

• Szkolny Klub Wolontariatu

• ruszył dziś z pomocą pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytnicy... z uśmiechem i zaangażowaniem pomagali rozładować dary żywnościowe dla potrzebujących.

Nasi wolontariusze:

klasa 8a - Weronika Kotlarz, Iga Sakuta, Kacper Wojtowicz, Amelia Święcik, Paweł Kotarba, Bartosz Mietlicki

klasa 8b - Lena Miler, Krzysztof Michalski.

Opiekunem SzKW jest Pani Katarzyna Kudlak, opiekę nad uczniami podczas akcji sprawowała Pani Agnieszka Stoczewska.

• Aktywna przerwa !

• Mówimy stanowcze NIE - nudzie na przerwach, korzystaniu z telefonów i innych urządzeń elektronicznych.

Od 26 września spędzamy przerwy aktywnie na boisku szkolnym. Inicjatorem akcji są uczniowie klasy 6 i 7 SP, koordynatorem akcji jest Pani Beata Sebastianowicz.

• Wyjazd do Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego

• Nasi uczniowie na zaproszenie Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego udali się na wycieczkę.

Edukacja przyrodnicza połączona z pięknymi widokami przyrody bardzo przypadła do gustu.

Wyjazd zorganizowała opiekun Koła Przyrodniczego Pani Katarzyna Kudlak, opiekunem wycieczki była Pani Magdalena Muńko.

• LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

• Otrzymaliśmy już pierwsze zamówione w ramach programu pomoce dydaktyczne.

Pochwalimy się na początku nowego roku szkolnego, ale już się cieszymy z niespodzianki, która na Was czeka.

Zakupiono #lLaboratoriaPrzyszłości w tym: drukarkę 3D; monitor interaktywny oraz wirtualną pracownię chemiczną EMPIRIUSZ, zestawy lego do programowania w klasach 1-3 SP,  zestaw do nagrywania - kamera, aparat fotograficzny, gimbal, mikrofon bezprzewodowy.

66-630 Bytnica
        • KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest Zespół Edukacyjny w Bytnicy ( 66-630 Bytnica 85, telefon kontaktowy: 68 391 57 45, adres e-mail: spbytnica@poczta.onet.pl). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: nr tel. 570-855-090, adres e-mail: inspektor@cbi24.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.